Днепропетровсквыбрать регион

Виробляємо ковані та зварні вироби в Кривому Розі. Доставка по всій Україні

Инфо

Компания ""Акабуд" ООО" предлагает виробляємо ковані та зварні вироби в Кривому Розі. Доставка по всій Україні в Днепропетровске по привлекательной цене.

Если Вас заинтересовало данное деловое предложение "Виробляємо ковані та зварні вироби в Кривому Розі. Доставка по всій Україні", Вы можете уточнить оптовые и розничные цены, а также условия и стоимость поставки, обратившись по контактным телефонам или отправить запрос на предложение.
Виробляємо ковані та зварні вироби в Кривому Розі. Доставка по всій Україні
Дата обновления: 1 июля 2022

Виробляємо ковані та зварні вироби в Кривому Розі. Доставка по всій Україні

Поруччя ковані. Огородження сходів. Сходи ковані. Балкон кований. Ковані паркани. Ворота ковані. Ґрати ковані на вікна. Альтанки ковані. Козирки, навіси ковані. Двері ковані. Містки ковані. Мангали ковані. Крилечки ковані. Гойдалка кована. Ліхтарі ковані. Ковані вивіски. Металеві огорожі. Металеві сходи. Гвинтові сходи. Металеві поручні. Двері та решітки. Ковані скульптури. Металоконструкції ЛСТК. Ковані ворота та хвіртки. Меблі лофт. Двері та решітки. Ковані балкони із полікарбонатом. Ковані балкони зі склом. Металеві балкони з виносом та елементами кування. Ковані французькі балкони. Ковані огорожі для вікон. Ковані огорожі квадратні та прямокутні. Ковані огорожі напівкруглі та овальні. Ковані балконні огорожі у стилі модерн. Ковані балконні огорожі у стилі провансу. Ковані балкони для приватного будинку. Ковані красиві балкони. Ковані ворота. Ковані ворота. Ковані хвіртки. Ковані огорожі. Ковані перила. Гвинтові ковані сходи. Ковані поручні в будинку. Вуличні ковані поручні. Ковані перила на ганок. Ковані ґрати. Ковані козирки. Ковані балкони. Французькі балкони. Ковані навіси. Ковані альтанки. Арочні навіси для автомобілів. Двосхилі навіси для автомобілів. Односхилі навіси для машин. Навіси для автомобілів із полікарбонату. Мiсце для вiдпочинку в саду з полікарбонату. Козирки над входом із полікарбонату. Навіси для басейну із полікарбонату. Навіси для дачі із полікарбонату. Навіси для зони барбекю із полікарбонату. Навіси із металевого профнастилу. Навіси до будинку із стільникового полікарбонату. Металеві ворота з хвірткою фото. Ворота металеві ціна. Ворота металеві розстібні. Красиві ворота з металу фото. Ворота для дому. Рамки під кондиціонери. Кошики фасадні під кондиціонери. Кріплення монтажне для зовнішнього блоку кондиціонера. Триноги під ялинки. Підставка для ялинки.

Цена: не указана

Наличие на складе: под заказ
Тип предложения: предлагаю продукцию, услугу

Рубрики: Заборы и ограждения в Днепропетровске
Штакетник в Днепропетровске

Теги: еврозабор, ворота, калитки, навесы для авто

Контакты поставщика: "Акабуд" ООО

Название компании "Акабуд" ООО
Регион Днепропетровская область, Кривой Рог
Телефон / факс +38 (068) 9690329
E-mail Написать письмо

Подобные товары рубрики: Заборы и ограждения в Днепропетровске


Курсы валют

на 18 июня 2019

USD НБУ 26.42 0,00
EUR НБУ 29.76 -0,06
RUB НБУ 4.10 +0,01